Witajcie w Nowym Roku 2023, życzymy wszystkim turystom i wszystkim współpracownikom szczególnie tym we Lwowie i w Ukrainie spokoju! Ten rok będzie lepszym rokiem 😉
🎒Sezon zagranicznych wycieczek zaczynamy wycieczką do Wilna i Trok „na Kaziuki”. Szczególnie polecamy zobaczyć Wilno w czasie wielkiego bałtyckiego jarmarku jakim są Kaziuki. Litwa jest w Unii Europejskiej i nie potrzebujemy paszportów.
Poniżej zarys programu:

Wilno i Troki 3-5.3 2023 r.- 3 dni Jarmark ,,Kaziuki”🚌

1 Dzień
4.00 Wyjazd z Zamościa przez Krasnystaw. 5.00 Lublin. Przerwa w drodze. Przejazd do Wilna. Objazd panoramiczny po mieście, obejrzenie kościoła św. Piotra i Pawła. Zakwaterowanie w hotelu *** Możliwość wyjścia na Stare Miasto.
2 Dzień
Śniadanie w formie Szwedzkiego Stołu. Spotkanie z przewodnikiem zwiedzanie m.in.: Góra Trzech Krzyży, Cmentarz na Rossie, Zarzecze, Ostra Brama , Kościół św. Ducha z obrazem Jezusa Miłosiernego, Cerkiew św. Ducha, Uniwersytet Wileński, Kościół św. Anny, pomnik Adama Mickiewicza, Muzeum Adama Mickiewicza, Kościół św. Teresy, Katedra. Czas wolny na zakupy na Jarmarku św. Kazimierza. Obiadokolacja.

3 Dzień
Śniadanie w formie Szwedzkiego Stołu. Zakupy produktów na klimatycznym bazarze lub w supermarkecie.
Przejazd do Trok –spacer po miasteczku, obejrzenie Kenesy, zapoznanie z kulturą karaimską. Zwiedzanie Zamku na wyspie.
Przerwa na posiłek. Powrót do Zamościa.

• 2x nocleg w hotelu ***(pokoje 2 os i 3os z łazienką);
• wyżywienie (2x śniadanie- szwedzki stół, 2x obiadokolacja,);
• opiekę pilota przez całą wycieczkę;
• usługi polskojęzycznego przewodnika w Wilnie i Trokach;

Uwaga dodatkowo bilety wstępu około 12 euro

Cena 775 zł