Udanego Roku Szkolnego 2019/2020 życzymy: nauczycielom, uczniom i rodzicom, dziadkom🍀👩‍🏫👩‍👦‍👦. Dziękujemy za zaufanie jakim Nas obdarzacie, organizując z Nami swoje wyjazdy.

Wycieczki to wypoczynek ale także aktywna forma edukacji a w szczególności powinny nimi być wycieczki szkolne. Wszystkie te, które zorganizowaliśmy zawsze są dobrze wspominane przez uczniów i pozwoliły ,,zobaczyć na własne oczy” to czego uczyli się w szkole🕵️‍♂️🦚. 

Zapraszamy do organizacji Obozów Integracyjnych, dla klas które dopiero się poznają czy samych spacerów po Zamościu z przewodnikiem, jeszcze tej jesieni mamy wolne terminy.
Jeśli chodzi o inną niż tradycyjne zwiedzanie Zamościa, mamy także propozycję sprawdzonej ciekawej Gry Miejskiej 🎲dla młodzieży pozwalającej nauczyć się współdziałać w grupie i poznać nawzajem. 

Zapraszamy do zaplanowania wyjazdów w Bieszczady, Tatry 🏔nad morze czy w inne miejsca, naszej pięknej ojczyzny. Oczywiście do wyjazdów zagranicznych także, a najbardziej tych na dawne kresy Rzeczpospolitej Wilna, Lwowa…

Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie i do zobaczenia na turystycznym szlaku!