Na Kaziuki już nie zdążymy zebrać grupy ale na Boże Ciało jedziemy do Wilna oto program do którego dodaliśmy choćby bazarek z regionalnymi produktami…program poniżej:

Wycieczka 3-dniowa: Wilno i Troki 2022 r.

1 Dzień

3.00 Spotkanie z pilotem przejazd do Białegostoku, spacer po mieście. Zwiedzanie Pałacu Branickich, katedry i najważniejszych budowli. Przejazd do Wilna. Zakwaterowanie w hotelu na Starym Mieście (5 minut do Ostrej Bramy i rynku).

Około. 16.00 Obiadokolacja- Zupa Solianka i Pierś z Kurczaka ziemniaki i zestaw surówek. Możliwość spaceru na Starym Mieście.

2 Dzień

Śniadanie. Wilno – spotkanie z przewodnikiem zwiedzanie m.in.: Góra Trzech Krzyży, Kościół św. Piotra i Pawła, Cmentarz na Antokolu, Cmentarz na Rossie, Zarzecze, Ostra Brama , Kościół św. Ducha z obrazem Jezusa Miłosiernego, Cerkiew św. Ducha, Uniwersytet Wileński, Kościół św. Anny, pomnik Adama Mickiewicza, Muz. Mickiewicza, Kościół św. Teresy, Katedra. Obiadokolacja w jednej z restauracji wybranych cepeliny i zupa. Możliwość wspólnej dyskoteki.

3 Dzień

Śniadanie. Spacer z przewodnikiem po bazarze przy Dworcu PKP, zakupy regionalnych produktów.Przejazd do Trok –spacer po miasteczku, obejrzenie Kenesy, zwiedzanie Zamku na wyspie. Zapoznanie z kulturą karaimską, obejrzenie Kenesy.

Przerwa na posiłek Przejazd do Białegostoku.

• 2x nocleg w standardzie hotelu na Starym Mieście (pokoje 2 os z łazienką);• wyżywienie (2x śniadanie- szwedzki stół, 2x obiadokolacja,); • opiekę pilota przez całą wycieczkę;• usługi polskojęzycznego przewodnika w Wilnie i Trokach; Śpimy w wyjątkowym miejscu na Starym Mieście w Wilnie